Баланс і рівновага в організмі

В остеопатичній біодинаміці немає жодної підстави вважати, що життя не може бути створене із такої явно нежиттєвої матерії, як камінь і залізо. Згідно з філософією остеопатії (біодинаміки), нежиттєвої матерії немає, бо все є Сама свідомість. Учені кажуть, що в середині крихітних частинок відбувається неймовірно інтенсивний біодинамічний рух. Якщо ж там є рух, то мусить бути і живий рід енергії, що спричинює його, а енергія і є основою всього життя. На пошук і звільнення якої і ставить перед собою основну із цілей шиацу Київ.
Давня остеопатична філософія, згідно з якою людина, тварини, птахи, риби та елементи проявляють ті хворобливи стани, котрі вони здобули в період внутріутробного розвитку — це та теорія, яку поступово сприймає світ двадцятого сторіччя, зі своїм раціональним і байдужим ставленням до здоров'я і духовної складової.
Бо Дух, або Чиста свідомість, створює розум і матерію, його творча сила формує вуалюючу речовину свідомості і безформний Дух, тобто із безконечного творить конечне як самосвідомість, або індивідуальність. Тому авторитетна історична китайська медицина і звертає на це величезну увагу.
У царстві мінералів, Дух проявляється як нижча форма чутливості, де свідомість ледве помітна.
А отже, чутливість, так як і в остеопатія Шостка, повинна бути більше розвинута, й може бути помітною в тих кристалах, які мають чіткі форми й обриси. Тому, при такому правильному підході до оздоровчих вправ, в поєднанні не тільки з фізичним (матеріальним), але і з психоемоційним станом, наша вегетативна система, з її симпатичною і парасимпатичною складовими, впевненно і найшвидше здобуде свою довгожданну рівновагу і баланс!