Система мануальної терапії

Завжди вважалося, що необхідно починати зі стандартизації мануальної терапії з подальшим індивідуальним вдосконаленням на основі до рівня, зумовленого Богом.
Потрібна класифікація, система, стандарти лікування захворювань опорно-рухового апарату.
Що ж таке стандарти і стандартизація?
Система (від грец. Systema) - з'єднання в одне ціле (система, синтез). Ось до чого необхідно привести послуги костоправа додому Київ, методи, способи і прийоми мануальної терапії до єдиної синтетичної системі. У цій уніфікованій системі, яка має основу, фундамент історичних знань і умінь, можна продовжити подальші вивчення, пробувати, шукати, але не можна відступати від істин, написаних історією, корифеями і майстрами мануальної терапії.
Але в розробках стандартів мануальної медицини кожен лікар «тягне ковдру на себе». Це ускладнює вироблення закономірних стандартів діагностики і методів лікування.
Так, з цих фахівців, багато нестандартно вирішують проблеми на більш високому інтуїтивному рівні. Але стандарт - є стандарт, як закон - є закон.
Більш гідною ж можна вважати московську синтетичну школу засновану на прийомах і методах Миколи Касьяна. Але час іде вперед, синтезуючи все краще в світовій медицині, об'єднуючи (гармонізуючи) Чжень-гу (костоправство) Сходу з остеопатієй, хіропрактикой Америки і Заходу, поєднуючи в єдине ціле таку систему, як вісцеральна терапія внутрішніх органів А. Огулова і В. Башняка , українські лікарі пропонують стандарти синтетичної школи лікування, які полягають на основах реабілітаційного відновлення хворих з хворобами хребта і спинного мозку по В.А. Качесову (лікарня Скліфосовського, місто Москва).