Визначення порушень в мануальній терапії

Інволютивні і спортивні артрози супроводжуються меншими запальними проявами, навіть у випадках вторинного синовіту.
Використовують і спеціальні прийоми лікувальний масаж на дому Київ для виявлення хворобливості в суглобах: наприклад, пасивна ротація стегна назовні і активне максимальне відведення стегна болючі при коксартрозі, що дозволяє відрізнити його від люмбоішіалгії. Болі в крижовому відділі при нахилі тулуба вперед і при натисканні на гребені клубових кісток лежачого на твердій кушетці хворого вказують на ураження крижово-клубових зчленувань - сакроілеіт. Пальпація шийного відділу хребта при обертанні шиєю завдяки маніпуляціям лікар костоправ на дому Київ дозволяє виявити крепітацію при остеохондрозі і спондильозі; досліджують також болючість при постукуванні остистих відростків і пальпації паравертебральних точок.

При прогресуючому перебігу артриту необхідно виміряти кут можливих рухів (згинання, розгинання, ротація та ін.) у всіх суглобах, кут оцінюють по транспортиру. Наприклад, при хворобі Бехтерева, необхідно оцінити можливість згинання тулуба - чи може хворий дістати руками до підлоги.
Необхідно уважно обстежити внутрішні органи хворого, використовуючи масаж спини в Києві, за традиційною схемою. Обов'язкова реєстрація ЕКГ. Найважливіше діагностичне значення мають рентгенографія суглобів, дослідження периферичної крові та біохімічні аналізи (білкові фракції і загальний білок, ревматоїдний фактор, рівень сечової кислоти крові). Обов'язкові дослідження реакції Вассермана, загальний і бактеріологічний аналіз калу, консультація уролога, окуліста.