Обстеження очей

Особливе значення має діагностика очної області. Випирання очних яблук характерно для такого захворювання, як тиреотоксикоз. Западіння очей діагностується при пухлинних захворюваннях та в атональному самопочутті. У деяких випадках корисно дослідити, завдяки методиці вісцеральна хіропрактика на дому Київ, тонус очних яблук, обережно натискаючи на них пальцями (значне зниження тонусу характерно для діабетичної коми). Слід звертати увагу на ширину очних щілин і діаметр зіниць. Швидке зменшення зіниці (міоз) спостерігається при уремії, у морфіністів, при значному отруєнні нікотином, після введення пілокарпіну в око. Потрібно оцінити колір кон'юнктив, присутність висипу на них, забарвлення склер - чи немає жовтяниці.

При діагностиці ротової порожнини, важливе значення приділяють стану мови. Але потрібно звернути увагу, що в нормальному стані його слизова оболонка рівномірно рожева, бархатиста, у кореневої основи буває легкий наліт, який зникає відразу після вживання невеликої кількості їжі або промиванні рота. Великий наліт на мовній поверхні, тобто обложеність, властиво для серйозних гарячкових хвороб. При запущеному раку шлунка мова покривається атрофічною сосочками, - він «лакований». При перитоніті, - мовна поверхня буває сухий, іноді зі значними тріщинами.

Всі удари супроводжуються місцевим набряком, болем, в окремих випадках - порушенням функції постраждалої кінцівки, появою синця, іноді пізнього (при забитті м'язів, окістя).

Якщо людина не може змінити ситуацію, то замовляючи мануальний терапевт вдома, він може змінити своє ставлення до неї і "прийняти" її. З нашими стереотипами, а частіше з відсталістю мислення, штампами і схемами лікування ортодоксальної медицини важко перебудовуватися, але час вимагає зробити перший крок, а з нього і починається духовна дорога.