Очеревина, жовч і вісцеральна хіропрактика

Відповідно до даних фізіології людини жовч є результатом зовнішньої секреції печінки. За винятком періодів травлення вона накопичується в жовчному міхурі, де піддається процесу концентрації, а потім, в сукупності з проіесійним лікуванням лікар масажист Київ, переривчасто викидається через загальний жовчовивідний проток в дванадцятипалу кишку.
Жовч позбавлена ферментів і її головними складовими елементами є жовчні кислоти і солі, а саме: глікоколат і тауроколат натрію. Близько 9/10 жовчних солей всмоктується слизовою оболонкою кишечника, поряд з жирами, і входять в ентерогепатичний цикл.
Жовчні пігменти представлені білірубіном і продуктом його окислення білівердін, що утворюється в результаті розкладання гемоглобіну в ретикуло-ендотеліальну систему. Жовч містить також і лецитин, холестерин, жовчні кислоти, муцин і мінеральні речовини. Але її роль у травленні належить жовчним солям, які емульгують жири за допомогою зниження поверхневого натягу і роздроблення їх на вельми дрібні частинки, які легко перетравлюються ліпазой.
Всі три секреторні діяльності (кишкова, панкреатична і жовчна) знаходяться в стані множинних функціональних взаємин і тому під впливом мануальний масаж Київ володіють частково загальною нейрогуморальною регуляцією.
Секреція кишкового соку стимулюється місцевими рефлексами, що виникають внаслідок розтягування кишкових стінок, а також роздратуванням відповідної слизової оболонки, чому ефективно може сприяти медичний масаж живота.
У людини жовч виділяється постійно, в середньому кількості, рівній 23 мл/годину в стані неспанні і 15 мл/год під час сну. Порушення центрального закінчення блукаючого нерва також викликає підвищення секреції жовчі, доводячи цим існування ваговагального механізму регуляції. Стимулювання симпатичного нерва гальмує секрецію жовчі, в той час як адреналін знижує її. Гальмівну дію на секрецію жовчі викликає також і розтягнення товстої кишки (за даними румунського професора Хауліке). Багато століть тому східна медицина, кажучи про першоелементи, підкреслювала енергетичний їх взаємозв'язок за законами стимуляції і підпорядкування (гноблення). У цьому випадку ми ще раз переконуємося в мудрості, що все нове - це добре забуте старе.
Координація скорочення жовчного міхура, що зазвичай супроводжується розслабленням сфінктера Оді, обумовлюється нервовим і міогенним механізмом. Класично вважається, що блукаючий нерв скорочує жовчний міхур і відкриває сфінктер оді, а черевний нерв має зворотну дію. Насправді кожен з цих двох нервів містить в собі як рухові, так і гальмуючі волокна. Відповідна реакція жовчного міхура одного, або іншого типу залежить від переважання стимульованих збуджуючих, або гальмуючих волокон.
Для розуміння написаного про лікувальний масаж вдома Київ, треба тільки поставитися без упереджених думок. Можна не приймати на віру і водночас не піддавати сумнівам, а просто постаратися побачити роботу хіропрактов і самому спробувати лікуватися цим методом. Потрібно пам'ятати, що істина глибше, але одночасно поруч і набагато простіше, ніж здається. Вона доступна тільки обраним.
Невігластво - це не лише брак знання, але результат заперечення: "Цього не може бути, тому що такого не може бути ніколи". Сучасному лікарю, виходячи з принципу "Не нашкодь", простіше відмовитися від знову відроджених методів вісцеральної хіропрактикі, тим більше такому, який не звик працювати руками, і не знає медичного масажу. Велика помилка сучасної ортодоксальної медицини, як і будь-якої науки, полягає в тому, що вона, безумовно, приймає результати чуттєвого сприйняття та інтелектуальної інтерпретації, як якусь "об'єктивну" картину реальності. При цьому вона абсолютно не враховує того, що будь-яке чуттєве сприйняття завжди залишається суб'єктивним і залежним від особливостей культури та інтелекту спостерігача. Кожна людина бачить світ індивідуально. Але саме інтелектуальне розуміння і раціональне знання по своїй природі є перешкодою для духу й істини, оскільки судить про все ствердно чи негативно. Тим часом, істина лежить у нас під ногами у вигляді вічного і незмінного буття, зумовленого згори, а наші логічні умовиводи відводять нас від неї.
Східна мудрість говорить: "Пекельні муки - чиста насолода в порівнянні з жахливими стражданнями людини, не здатної зрозуміти істину".